Kazandığınız puanların detayları aktivite ekranında!

Bugüne kadar hepimiz Foursquare’de yaptığımız check-in’ler için farklı sebeplerle bolca puan kazandık. Daha önceden check-in detaylarında yer alan bu puanların detayları artık aktivite ekranında da görüntülenebiliyor, ancak puanlar hala check-in detaylarında gizli.

Son güncelleme ile gelen bu yenilik sayesinde aktivite ekranından daha fazla bilgi edinilmesi amaçlanıyor. Mesela arkadaşınız bir mekanı ilk kez ziyaret ediyor, mayor olduğu bir mekanda check-in yapıyor ya da belki de uzun bir yolculuktan geliyordur, işte bu tür detayları artık aktivite ekranından görebileceksiniz.

 

Yukarıdaki ilk ekran görüntüsü aktiviteler, ikinci ekran görüntüsü ise check-in detay alanında yer alıyor. Son olarak bu yeniliğin şimdilik sadece iOS işletim sistemine sahip cihazlar için kullanıcılara sunulmuş olduğunu da hatırlatmış olalım.

Mete Sadioglu

İnşaat mühendisi, teknoloji delisi ve sosyal medya ilgilisi. Son zamanlarda pek fazla vakit ayıramasa da fotoğraf çekmeyi sever. Aynı zamanda Foursquare'de SU3 kullanıcı yetkisine sahiptir.

Kazandığınız puanların detayları aktivite ekranında!” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.