Sürat A.Ş.’den TÜYAP Kitap Fuarı’na özel Foursquare kampanyaları

Bu yıl 31. düzenlenecek Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na bünyesindeki 9 yayınevi ile katılacak olan SÜRAT A.Ş kitapseverlere teknolojik sürprizler yapmaya hazırlanıyor. Foursquare uygulamasında check in olup Sürat A.Ş standlarını fotoğraflayan ziyaretçiler ekstra indirimler kazanacak. Akıllı telefon kullanıcıların fırsat indirimlere ulaşmak için yapması gereken ise #süratyayıngrubu hashtagini Twitter’a yüklemesi olacak.

Kaynak Holding iştiraki olan Sürat A.Ş stantlarında bu yıl en çok 3 boyutlu eğitim ve tablet bilgisayarlardaki kitap içeriklerinin ilgi görmesi bekleniyor. Eğitim sektörünün öncülerinden olan Sürat A.Ş; Güvender, Fem, Anafen, Körfez, Zirve , Pi Analitik, Maltepe yayınlarının yanı sıra yeni markaları Sürat Üniversite ve Sözün Özü Yayınları’nı da okuyucuların beğenisine sunacak.

Bu arada 17-25 Kasım’da Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Uluslararası Kitap Fuarı’nda sektördeki son gelişmeler, yeni kitaplar ve yazarlar okuyucularla buluşacak.

600 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuar, 200 etkinlik ve yüzlerce imza ile kapılarını kitapseverlere açmaya hazırlanıyor. Fuara geçen yıla göre daha fazla ilgi olacağını düşünen Tüyap, ziyaretçi sayısını 550.000 kişi olarak gerçekleşmesini bekliyor.

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.