Bu rozet tam da fotoğraf meraklılarına göre!

Daha önce tasarım aşamasındayken kazara yayınlanan ‘Shutterbug‘ (Fotoğraf meraklısı) rozeti, bu kez resmi olarak rozet listesindeki yerini aldı! Eğer check-in’lerinize fotoğraf eklemeyi seviyor, diğer kullanıcıların mekanları daha iyi tanıyabilmeleri için fotoğraflarınızı paylaşarak yardımcı olmaya çalışıyorsanız, bu çabanız bundan böyle ödülsüz kalmayacak!

Gelelim bu rozeti nasıl kazanabileceğinize! Edindiğimiz bilgilere göre yapacağınız 3 check-in’e fotoğraf eklemeniz bu rozeti kazanmanız için yeterli. Daha önce bol bol fotoğraf yüklemiş biriyseniz, tüm bu check-in’lerinizin sayıldığını ve yapacağınız ilk fotoğraflı check-in ile rozeti kazanabileceğinizi de belirtmiş olalım. Ancak dünya çapında birçok kullanıcının birbirinden farklı yorumlarına bakacak olursak, rozetin kesin olarak kaç check-in’le (tabii ki fotoğraf eklenmiş olacak) kazanıldığı tam bir muamma! Siz yine de şansınızı denemeyi ve check-in’lerinize fotoğraf eklemeyi ihmal etmeyin, hiç olmazsa foursquare üzerinde bir anınız olur! :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bu rozet tam da fotoğraf meraklılarına göre!” üzerine 10 yorumlar

    1. Merhaba, fotoğraf eklediğiniz mekana gidip eklediğiniz fotoğrafı seçtiğinizde ekranın alt kısmında silmek için ilgili butonu görebilirsiniz.

    1. Merhaba, şu anda web sitesi üzerinden silme seçeneği yok. Bir arkadaşınızın iOS veya Android işletim sistemli telefonundan hesabınıza giriş yapma imkanınız varsa oradan silebilirsiniz.

    1. Merhaba, bildiğimiz kadarıyla bu rozetle ilgili bir kategori sınırlaması yok. Check-in yaparken fotoğraf eklemeye devam edin, bir noktada açılacaktır.

  1. Ya ben tek bu rozeti kazanabildim diğerleri neden olmadı anlayamıyorum en azindan ilk check in da bari verselerdi yan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.