Keşfet widget’ı ile Android kullanıcılarının işi daha kolay!

Dışarı adım attığınız andan itibaren yanınızda olan Foursquare, check-in yapmakla birlikte çevrenizdeki mekanları keşfetme ve bu sayede yepyeni arkadaşlıklar kurma olanağını da sizlere sunuyor.

Daha önce hiç bulunmadığınız bir yerde misiniz? Tatile mi çıktınız? Yeni mekanlar mı keşfetmek istiyorsunuz? Bu özellik tam da bahsettiğimiz durumlar için adeta ilk yardım çantası niteliğini taşıyor!

Bilindiği üzere ‘Keşfet’ (Explore) özelliği sayesinde farklı mekanları keşfe çıkabiliyorsunuz. Android kullanıcıları ise bu konuda biraz daha şanslı, zira widget’ları ya da kısayolları arasında bulabilecekleri ‘Keşfet’ butonu ile bir dokunuşla yakınlardaki mekanları harita üzerinde görüntüleyebiliyorlar.

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz ‘Keşfet’ butonunu ana sayfanıza eklemek için widget’larınızın bulunduğu alanı ya da kısayollarınızın bulunduğu kısmı kolaçan etmenizde fayda var. Sonrasında şehri keşfe çıkmaya hazırsınız demektir! :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.