Etkinlik: Yaza Veda (foursquare’den Nina ile tanışın!)

Bütün bir yaz yedik, içtik, gezdik ve tabi ki gittiğimiz mekanları foursquare’de paylaştık. Şimdi bütün bir yazın yorgunluğunu foursquare Türkiye ekibiyle atmaya ne dersiniz? Günümüzün en gözde servisleri arasında yerini alan foursquare Türkiye’nin genç ve dinamik ekibi sizleri “Yaza Veda” etkinliğine çağırıyoruz. Üstelik bu etkinliğimize foursquare’in  New York’taki ofisinden topluluk ve pazarlama uzmanı Nina Yiamsamatha da katılarak tüm sorularınızı yanıtlayacak. 25 Eylül Salı akşamı kimseye söz vermeyin…

Yaza Veda (foursquare’den Nina ile tanışın!) etkinliği nedir?
Nina Yiamsamatha kimdir?
foursquare Türkiye’nin düzenlediği etkinliğe kimler katılabilir?
foursquare Türkiye’nin etkinlik yeri ve zamanı belli mi?
Etkinliğe özel foursquare kampanyanız var mı?
foursquare Türkiye etkinliğine nasıl katılırım?
Etkinliğe katılamayacaklar mısınız?
Size nasıl destek olabilirim?

Yaza Veda (foursquare’den Nina ile tanışın!) etkinliği nedir?

foursquare Türkiye olarak ilk etkinliğimizi 16 Nisan 2012’de düzenleyerek “4SQ DAY” olarak bilinen foursquare Günü’nü  tüm dünyada ile aynı anda kutlamış ve ardından da etkinlikte yaşananları sizlerle paylaşmıştık.

Yaza Veda (foursquare’den Nina ile tanışın!) etkinliğimizde de foursquare Günü’nde olduğu gibi amacımız tüm foursquare kullanıcılarını biraraya getirerek kaynaşmasını sağlamak. Üstelik bu etkinliğimize foursquare’in  New York’taki ofisinden topluluk ve pazarlama uzmanı Nina Yiamsamatha da katılarak tüm sorularınızı yanıtlayacak.

Nina Yiamsamatha kimdir?

Nina, foursquare’de topluluk ve pazarlama uzmanıdır. Bu konumdaki görevi departmanlar arası çalışarak operasyonların globale uyarlanması, topluluk yönetimi ve pazarlama uzmanlığının sağlanmasıdır. Nina, foursquare’e katılmadan önce medya yöneticiliğine yeni başladığı JWT firmasında Stride Gum ve Toms Shoes gibi firmalar için sosyal medya ve topluluk yönetimi üzerine çalıştı.  Ayrıca NYU Gallatin Kişiselleştirilmiş Çalışma Okulu’ndan üstün başarı ile mezun oldu. Nina’yı Twittter hesabından takip edebilirsiniz.

foursquare Türkiye’nin düzenlediği etkinliğe kimler katılabilir?

Etkinliğe tüm foursquare kullanıcıları, ajanslar, işletmeler, markalar kısacası foursquare’i seven ve benimseyen herkes katılabilir. Katılım tamamen ücretsizdir.

foursquare Türkiye’nin etkinlik yeri ve zamanı belli mi?

Ulaşımın kolay olması için etkinliği İstiklal Caddesi’nde yapmaya karar verdik. Etkinlik Mayıs 2012’de hizmet vermeye başlayan ve kaliteli müzik anlayışıyla yoluna hızlı adımlarla devam eden Kasette’de yapılacak. 25 Eylül 2012, Salı günü saat 19:30’da başlayacak ve gecenin geç saatlerine kadar devam edecek.

Adres: Asmalımescit Mah. İstiklal Cad. Korsan Çıkmazı No:6 Beyoğlu, 34430
Tel: 0(536)4158018


Haritayı Büyüt

Etkinliğe özel foursquare kampanyanız var mı?

25 Eylül saat 19:30’da, Kasette’de düzenlenecek olan Yaza Veda (foursquare’den Nina ile tanışın!) etkinliğimiz için iki farklı kampanya hazırladık.
• Check-in yapan ilk 50 kişiye ücretsiz koktely shot!
• Yerli ve yabancı tüm içecekler %30 indirimli!

foursquare Türkiye etkinliğine nasıl katılırım?

Etkinliğimize katılmak isteyen kişilerin meetup.com’daki etkinliğimize tıklayarak mutlaka RSVP (LCV) yapmasını rica ediyoruz.  Etkinlik sırasında küçük sürprizlerimiz olacağı için katılım sayısını netleştirmemiz gerekiyor. Bu nedenle buraya yapacağınız kayıt bizler için çok önemli.

Etkinliğe katılmak için etkinlik sayfasının  sağ üst tarafında bulunan ‘Join Us’ butonuna tıklayabilir ve Facebook hesabınızla hızlıca bağlanarak RSVP yapabilirsiniz. Kayıtlı olan kullanıcılar ise ‘Will you attend?’in altındaki ‘Yes’i işaretleyerek RSVP yapabilirler. Daha detaylı anlatım için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Etkinliğe katılamayacak mısınız?

Üzülmeyin! Etkinliğe katılamayacak foursquare kullanıcıları için ayrıca bir tweet duvarı hazırladık. Etkinlikte gönderilen tüm tweet’lerin tamamını bu duvar üzerinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz zaman etkinlikteki kullanıcılara #4sqturkiye hashtag’i veya @4sqturkiye mention’lı tweet’ler göndererek ulaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz tweet’ler etkinliktekteki duvarda gösterilecektir!

Tweet duvarını genişletmek için tıklayın!

Size nasıl destek olabilirim?
Facebook’ta da ayrıca bir etkinlik oluşturduk. Bizlere destek olmak için etkinliğimize Facebook üzerinde de katılabilir ve tüm arkadaşlarınızı etkinliğe davet edebilirsiniz.

Ayrıca bu etkinlik duyurusunu Twitter veya Facebook hesaplarınızda paylaşabilir veya foursquare kullanan arkadaşlarınıza bahsederek duyurabilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Etkinlik: Yaza Veda (foursquare’den Nina ile tanışın!)” üzerine 2 yorumlar

  1. ben foursquare kulanıcısı ve etiler kahvesi adlı profilin yöneticisiyim profilimıze her turlu yorum gelmekte ve bız her elestiriye açık bır işletmeyız ancak profılımızde yorumlar bolumune yazılan yalan yanlıs yorumlara mudahale etmek istiyoruz bunun ıcın bıze yardımcı olabılırsenız cok sevınırız…
    Etiler Kahvesi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir