Okullar açılacak, rozetler kapılacak!

Sıcak bir yaz tatilinin ardından pek yakında okullar tekrar dolup taşacak! Okulların açılıyor olması foursquare ekibini de harekete geçirmiş olmalı ki, yeni bir rozetle daha kullanıcıları sevindirmeye ve yönlendirmeye devam ediyorlar.

Dünya çapındaki bu rozetin adı “Back to School” (Okula Dönüş). Adından da anlaşılacağı üzere okula dönen öğrenciler, üniversite, okul, sınıf gibi kategorilerde check-in yaptıkları an rozetlerine kavuşabilecek. Herhangi bir zaman sınırlaması bulunmayan rozet, diğer okul rozetleri arasındaki yerini aldı bile!

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Okullar açılacak, rozetler kapılacak!” üzerine 4 yorumlar

  1. Merhaba, Bravo isimli sayfanın rozetleri nasıl kazanılıyor acaba? En basitinden Bravo Newbie rozeti ? (Just desserts vs.)

    1. Merhaba, Bravo rozetlerini kazanabilmek için foursquare’de Bravo sayfasını beğenmeniz ve Bravo etiketinin bulunduğu mekanlarda check-in yapmanız gerekiyor.

  2. bu rozet retired mı oldu ? yani emekliye mı ayrıldı okula donus sadece 2012 de 6 aylık bi kısıma sıkıştırılmışsa bu kadar ne saçma?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir