Turkcell’den “gnçtrkcll Avantaj Kafası” rozeti!

Turkcell, “Turkcell 4 Çeker” rozetinden sonra “gnçtrkcll Avantaj Kafası” rozetini de yayınladı.

gnçtrkcll’i Foursquare’de takip eden ve avantaj noktalarının bulunduğu 2 mekanda check-in yapan kullanıcılar bu rozetin sahibi oluyor.

Ayrıca gnçtrkcll marka sayfasında 700’ün üzerinde mekana tavsiye eklemiş. Bu tavsiyelerin arasında Teknosa, Bimeks, Vatan Computer gibi teknoloji marketleri bulunuyor.

Rozeti kazandığınızda ise aşağıdaki mesajla karşılaşıyorsunuz.

gnçtrkcll Avantaj Kafası: “Tebrikler! gnçtrkcll’in sana sunduğu avantajları takip edip avantaj kafasını yaşamaya devam ederken, rozeti de kaptın! gnçtrkcll kafası paso avantaj kafası.”

Tabii her zaman olduğu gibi rozeti ilk kazananlar arasında jumper’lar yine ilk sırada yer alıyor. :)

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Turkcell’den “gnçtrkcll Avantaj Kafası” rozeti!” üzerine 4 yorumlar

  1. merhaba, bir mekan ve marka sayfası sahibi olarak bir şey merak ediyorum. gnctrkcll bunu nasıl yapıyor? ya da şöyle sorayım, ben şunu yapmak istiyorum;

    örneğin şişli merkez’de check-in yapan insanlara bir kampanyamı nasıl duyururum? ya da sabiha gökçen’de check-in yapan insanlara kampanyamı nasıl duyururum. iki örnekte de “mekanım yok”. global bir markayım ve 444’lü numara üzerinden call center ile satış yapabiliyorum. yerleşik bir mekan olması şart mı? benim sahibi olmadığım bir mekanda kampanya duyurumu yapmam mümkün mü? ücretli ya da ücretsiz olabilir.

    konu hakkında bilginiz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

    teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.