Squaredar ile yakınınızdaki arkadaşlarınızı keşfedin

Check-in yaptığınız anda yakında olan arkadaşlarınızı check-in ekranında görmek ister misiniz? O halde Squaredar tam aradığınız Foursquare uygulaması.

Geçtiğimiz hafta Foursquare’in yeni versiyon uygulaması ile birlikte Foursquare geliştirici uygulamalarının, mobil uygulamanın içinde artık yer alabildiğini duyurmuştuk. Geliştiriciler bu yeni imkanı uygulamalarında kullanmaya başladılar. Squaredar da bu özelliği ilk kullanan uygulamalardan biri. Herhangi bir  mekanda yaptığınız check-in sonrasında Squaredar sizin ve arkadaşlarınızın konum bilgilerini kullanarak check-in ekranınızda size yakın konumda olan arkadaşlarınızın adlarını ve bulundukları mekanları listeliyor. Hatta daha da abartarak başka bir şehirde bulunan arkadaşınızın sizin bulunduğunuz şehirde check-in yaptığını bile  uyarıyor.  Bu uygulama ile arkadaşlarınızın isimlerine tıklayarak Foursquare uygulamasındaki check-in ekranlarına gidebilir, check-inlerine yorumda bulunup iletişime geçerek buluşabilirsiniz.

Squaredar uygulaması için tıklayınız.

 

 

Meriç Güven

Foursquare Türkiye'nin yanı sıra Mental Masturbasyon ve I Love Çeşme isimli bloglarda da yazı yazmaktadır. Aynı zamanda Foursquare SU2 seviyesinde kullanıcıdır.

Squaredar ile yakınınızdaki arkadaşlarınızı keşfedin” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.