Sony ve Cinemaximum’dan check-in kampanyası

Son çıkan Türkçe foursquare sürümünden sonra Türkiye’de markaların da foursquare kampanyaları giderek hızlanıyor. Sony ve Cinemaximum’un işbirliği sonucunda kampanyaya katılan Sony Center mağazalarında check-in yapıp 100 TL’lik alışveriş yapan kullanıcılar Cinemaximum’da iki kişilik 3D sinema bileti kazanacaklar. Bir kişinin günde bir kere yararlanabileceği kampanyaların benzerlerinin de yakın zamanda diğer markalar tarafından düzenleneceğini düşünüyoruz. Özellikle Kanyon ve İstinyePark gibi check-in sayısı yüksek mekanlarda bu kampanyaların ilgi göreceği kesin.

Ata İsmet Özçelik

1979 İstanbul doğumlu, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olduktan sonra bankacılık, danışmanlık gibi sektörlerde çalıştı. Internet ve sosyal medya ile fazlasıyla ilgili aynı zamanda sinema tutkunu. Foursquare'de SU Level2.

Sony ve Cinemaximum’dan check-in kampanyası” üzerine yorum

  1. Bence Sony ve Cinemaximum bu kampanyalarını İstanbul – İzmir yada Ankara gibi büyük illerin yanı sıra,gelişmekte olan büyük illerimizde bulunan Sony ve Cinemaximum mağazalarındada bu kampanya geçerli olmalı diye düşünüyorum.

    -Düşünüyorsak o zaman varız :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir