Teniste zafer Federer’in, rozeti ise sizin!

Güzel bir turnuvanın ardından, Wimbledon finalinde kazanan Roger Federer oldu! Bu süre zarfında tenis kortlarının müdavimleri de harika bir rozet ile keyif buldu.

Uzmanlık rozetleri arasına eklenen ‘Ace’ isimli rozetle tenis sporuna gönül verip, kortlarda ter dökenler için birebir! Her uzmanlık rozetinde olduğu gibi, kurallar oldukça basit; tenis kortlarında art arda yapacağınız 5 check-in’le ya da 3 farklı tenis kortuna check-in yaparak rozeti kazanabilirsiniz. Esas zorlayıcı yanı, uzmanlık seviyenizi bir sonraki basamağa yükseltmek için 5 farklı korta check-in yapmak zorunda olmanız ve bunu her seviye için uygulamanız!

Bu arada Tenise ilgisi olanlar bilir, rozerin ismi olan ‘Ace’ karşılanamayan servis anlamına geliyor. Şimdi tenis konusundaki uzmanlığınızı konuşturmanın veya Tenis sporuna başlamanın tam vakti, iyi eğlenceler! :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Teniste zafer Federer’in, rozeti ise sizin!” üzerine 2 yorumlar

  1. karşılanamayan atış değil “karşılanamayan servis”. ayrıca bu rozet çıkalı yaklaşık 3-4 hafta oldu. federer’in zaferinden çok önce yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.