Gerçek zamanlı “Zaman Tüneli” deneyimine hazır mısınız?

Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen foursquare, yepyeni bir uygulamaya daha imza attı. Geçtiğimiz hafta foursquare.com üzerinde yapılan bir değişiklik, geçmiş (History) kısmını gerçek zamanlı ve daha düzenli bir hale getirdi. Yapılan bu değişiklik sayesinde geçmiş zamanlarda yaptığınız check-in’leri görüntülemek artık daha kolay!

Yeni düzenlemeyle birlikte yaptığınız check-in’leri kronolojik sıralamaya göre görüntüleyebilir veya dilerseniz sağ tarafta bulunan filtreleme yöntemi sayesinde rahatça bulabilirsiniz. Nerede, kiminle ve hangi kategorideki mekanda check-in yaptıysanız tek tek filtreleyebilir, geçmiş zaman içinde yolculuk yapabilirsiniz.

Ayrıca yakında yapılacak yeniliklerle mekanlara, yapılan tavsiyelere ve oluşturulan listelere göre kendi foursquare geçmişinizi kolaçan edebileceğinizin müjdesini veren foursquare, anılarınızı canlandırmanın en kolay yolunu sizlere sunuyor.

Buraya tıklayarak sizde kendi check-in geçmişinizde bir zaman yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Gerçek zamanlı “Zaman Tüneli” deneyimine hazır mısınız?” üzerine yorum

  1. Gün içinde check-in yaparken status mesajları ve fotoğraf eklemeye özen gösteriyorum. Bir nevi günlük tutuyorum. Aslında ben değil günlüğü benim için foursquare tutuyor! :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.