Tebrikler mezun oldunuz!

Yaz geliyor, okullarda da yavaş yavaş sınav dönemleri yaklaşıyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da birçok öğrenci üniversitelerden mezun olacak ve kuşkusuz ki diploma törenleri, mezuniyet coşkusunun en fazla yaşandığı zamanlar. Foursquare bu mutlu anları unutmuyor ve mezuniyet coşkunuza yepyeni bir rozetle coşku katıyor!

Foursquare’in 2010 yılından beri seçtiği kampüs temsilcileri ve üniversite yaşamını yansıtan rozetlerle okul hayatını daha eğlenceli kılmaya çalışması, şirketin üniversitelere verdiği önemin halihazırda büyük bir göstergesi. Yeni çıkan “Hats Off” rozetiyle de bu desteğini üniversiteli kullanıcılarından esirgemediğini açıkça sergiliyor. Mezuniyet törenlerine katılacak ve bu törenlerde kep atacak öğrenciler için tasarlanan bu yeni rozetin, mezun olmanın verdiği mutluluğu hiç şüphesiz arttıracağını düşünüyoruz.

Rozeti kazanma şekline gelince; diploma töreninize check-in yaptığınız sırada “Shout” kısmına mezun olduğunuzu belirten bir cümle yazmak (örn; “I’m graduating!”), “Hats Off” rozetini koleksiyonunuza eklemek için yeterli olacaktır.

Mezun olacakları şimdiden tebrik ederiz! :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Tebrikler mezun oldunuz!” üzerine 8 yorumlar

    1. Merhaba, mezuniyet töreninde olduğunuzu yazımızda anlatıldığı şekilde check-in yaparak siz bildirmiş oluyorsunuz.

    1. Selamlar,

      Check-in yaparken graduation veya graduate gibi kelimeleri shout kısmında kullanırsanız rozeti kazanmanız mümkündür. Zira yakın dönemde kendi mezuniyet törenimde rozeti edinmiş bulunmaktayım.

    1. Shout kısmının pozisyonu kullandığınız cihaza göre değişiklik gösterebileceği gibi, her cihazda check-in yaptığınız sırada ekranınızda beliren ileti girebileceğiniz (dilerseniz fotoğraf ekleyerek) kısımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.