Bisiklet keyfi bu rozetle bambaşka!

Havalar gittikçe ısınıyor, güzelleşiyor… Kapalı mekanları terkederek kendinizi dışarı atmak istediğinizde, güzel bir havada bisiklete binerek günün keyfini çıkarmak gibisi yoktur. Foursquare, şahane bir rozetle sizleri adeta bisiklete binmeye davet ediyor!

Velocipede adı verilen bu yeni rozetle bisiklet keyfiniz katlanacak! Bir yandan harika havanın keyfini çıkarırken, bir yandan da pedalları sağlıklı bir yaşam için  çevireceksiniz. “Ama benim bisikletim yok” diye üzülmeyin, esas macera bundan sonra başlıyor. Bisiklet kiralayabileceğiniz ya da bisikletinize bakım yaptırabileceğiniz mekanlarda (Kategori: Bike Shop) yapacağınız 10 check-in, veya bike ve biking gibi kelimeleri içeren shoutlar bu rozeti kazanabilmenizi sağlayacak. Haydi bisikletçiler, asılın pedallara! :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bisiklet keyfi bu rozetle bambaşka!” üzerine 7 yorumlar

  1. ayrıca outdoor kategorilerinde bisiklet ile ilgili bir shout atarak da açılabiliyor. “biking” yazıp 10 kere check-in yapınca misal.

  2. Peki bu rozeti açabilmek için her check in de mi bike veya biking tarzı kelimeler yazmamız gerekiyor yoksa bir tane yazmamız geri kalanında check in yapmamız yeterli mi ?

    1. Merhaba, bu rozeti kazanabilmek için kategorisi “Track” veya “College Track” olan mekanlarda check-in yapmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.