Players Club rozeti ile geceler sizden sorulacak

Sizlerin de bildiği gibi bu yıl da SXSW için özel rozetler hazırlanmıştı. SXSW (South by Southwest), her ilkbahar Austin, Texas, ABD’de yapılan bir dizi interaktif etkinlik, film ve müzik festivalleri ile konferanslardır. Bu yıl 9-18 Mart tarihleri arasında yapılan ve SXSW için tasarlanan özel rozetlerden biri kullanıcılar tarafından o kadar çok benimsendi ki sonunda normal rozetler listesi arasındaki yerini almayı başardı.

Şimdi tüm kullanıcılar Players Club rozetini SXSW etkinliği dışında da kazanabilecek. Players Club için Swarm rozetinin geceye uyarlanmış sürümü diyebiliriz.

Rozeti nasıl kazanabilirsiniz?

Rozeti kazanabilmek için 00:00 ile 04:00 arasında 50 ve daha fazla kişinin bulunduğu bir mekanda check-in yapmanız gerekiyor. Rozeti kazandığınızda ise aşağıdaki mesajla karşılacaksınız.

Players Club – “Stranger danger! It’s after midnight and this place is swarming. Make some new friends!”

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.