Nurtopu gibi bir logomuz oldu!

Yaklaşık 2 senedir Foursquare’in logosunu izinli olarak kullanıyorduk. Son zamanlarda olan bazı gelişmelerden dolayı logomuzu güncelledik. Şimdi foursquare Türkiye olarak bizim de yepyeni bir logomuz var.

Yeni logomuzu web sitemizin yanında Twitter, Facebook, foursquare, Google+, YouTube gibi sosyal medya hesaplarımızı da ekleyerek güncelledik. Logomuzu hazırlarken desteğini esirgemeyen Onur’a teşekkür ederiz. Umuyoruz ki sizler de kısa sürede alışır ve beğenirsiniz :)

Güncelleme [1 Nisan, 2012]: Sizlerden gelen yorumlar ve geri bildirimler üzerine yeni logomuzda küçük bir güncelleme yaptık.

 

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Nurtopu gibi bir logomuz oldu!” üzerine 10 yorumlar

    1. t harfinin ‘-‘ işaretini daha yukarıda yapmaya çalıştık ama 4 rakamıyla olan bütünlüğünü de bozmak istemedik.

      1. Genel olarak hoş diyebilirim. Fakat t harfine alt kıvrımı verilirse daha uygun olabilir diye düşünüyorum. O şekilde bir “t” insanlarda başka şeyleri çağrıştırabilir. Malum halkımız biraz hassas.

    1. Merhaba, etkinliğinizi ekip olarak takip ettik :) Bundan sonra yapacağınız etkinlikler öncesinde iletişim formumuzdan bizlere ulaşırsanız sizlerle yeni logomuzun kaynak dosyalarını paylaşabiliriz. İlgiliniz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.