Yeni Trainspotter rozeti ile raylı hatların uzmanı olmaya hazır mısınız?

Metro, tren, tramvay derken raylı sistemlerin sağladığı ulaşım kolaylığını her gün yaşıyoruz. Bu yüzden kalabalık istasyonlar bazen can sıkıcı olabiliyor… Şimdi Trainspotter rozeti sayesinde yolculuklarınız eğlenceli bir hale gelebilir!

Yeni bir uzmanlık rozeti olan Trainspotter ile istasyonlarda ne kadar deneyimli olduğunuzu  tüm arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Fakat her uzmanlık rozetinde olduğu gibi Trainspotter’ı da elde etmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Aynı istasyona  yapacağınız 5 check-in ya da 3 farklı istasyona yapacağınız check-in’ler sonrasında bu rozetini koleksiyonunuza ekleyebileceksiniz. Ayrı ayrı 5 istasyonda yapacağınız check-in’ler ise uzmanlık seviyenizi yükseltmeye devam edecek.

Ayrıca daha önce istasyonlarda yapmış olduğunuz check-in’ler de sayıldığı için herhangi bir istasyonda check-in yaptığınızda bu rozeti kazanırsanız şaşırmayın :) İyi yolculuklar!

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Yeni Trainspotter rozeti ile raylı hatların uzmanı olmaya hazır mısınız?” üzerine 3 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.