Mekanlara çalışma saatleri eklendi

Gece geç vakittle bir şeyler mi atıştırmak istiyorsunuz veya sabahın çok erken saatlerinde kendize gelmek için sıcak bir kahve mi içmek istiyorsunuz? Pazar günü arkadaşlarınızla toplanarak güzel bir brunch’a da gitmek güzel bir fikir olabilir. Peki gideceğiniz bu yerlerin çalışma saatlerinden haberiniz var mı?

Şimdi foursquare’e yeni eklenen çalışma saatleriyle şehri keşfetmek daha da keyifli! İşletme sahipleri mekanların altına çalışma saatlerini ve özel zaman aralıklarını ekleyerek ziyaretçilerine daha fazla bilgi vererek olası kötü sürprizlerin önüne geçebiliyorlar. Mobil cihazlardaki örnek ekran görünütüsünü aşağıdan inceleyebilirsiniz. Web üzerinden ise mekanların sayfalarındaki sağ menüde bulunan ‘Hours’ alanında görüntüleyebilirsiniz. Örnek olarak bir AVM’nin saatlerini mekanın bilgilieri arasına ekledik.

Sonraki yazılarımızda çalışma saatlerinin nasıl eklediğinine dair bir yazı hazırlayacağız.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir