Eğlenceye davetiye çıkaran rozet: VH1 Save the Music

Kazanmayı en çok sevdiğimiz rozetler hiç şüphesiz eğlence mekanlarında karşımıza sürpriz bir şekilde çıkanlardır! :)  VH1 ve foursquare ortaklığında ortaya çıkan bu yeni rozet, geçen seneki VH1 Fanatic rozetinin devamı niteliğinde sayılabilecek türden.

Peki bu rozeti elde etmek için ne yapmak gerekiyor? Çok basit! Öncelikle foursquare üzerinde VH1 sayfasını takip etmeniz ve sonrasında ise “Music Venue” olarak belirlenmiş kategorilerdeki müzikal etkinliklere check-in yapmanız gerekiyor. Ardından rozetiniz koleksiyonunuzun baş köşesine yerleşiyor. Müzikseverlerin bayılacağı VH1 Save the Music rozeti için herhangi bir bitiş tarihi belirlenmezken, bir rivayete göre Mart ve Nisan ayları boyunca elde edilebileceği söz konusu. Bakalım zaman ne gösterecek? Şimdiden iyi eğlenceler! :)

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Eğlenceye davetiye çıkaran rozet: VH1 Save the Music” üzerine 4 yorumlar

    1. Rozeti kazanmanin bir yolu da vh1’in tip attigi mekanlardan birinde check in yapmak. Ancak Turkiye’deki herhangi bir mekandan konser etkinligine check in yaptiginizda da rozeti kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.