Bu rozet özellikle kadınları çok sevindirecek!

Foursquare’i  eğlenceli hale getiren en önemli özelliklerinden biri, hiç kuşkusuz oyun mekanizmasının bir parçası olan rozetleridir.  Koleksiyonumuza kattığımız her yeni rozet, bizi bir yenisini daha kazanmamıza sevkeder. Her yeni rozetle bir başka serüven başlar ve böylece yepyeni mekanlar keşfederiz. Sizce de Foursquare’i kullanıcılar için vazgeçilmez yapan en büyük özelliklerinden biri de bu değil midir?

Bu  yeni rozetimiz özellikle kadınları çok sevindireceğini düşünüyoruz! Kicks adlı yeni rozet, ayakkabılara düşkün olan kişilerin seveceği türden… Ayakkabı mağazalarına uğramadan duramıyor ve sık sık kendinizi bir çift ayakkabı ile ödüllendiriyorsanız, Foursquare de sizi Kicks rozeti ile ödüllendiriyor.

Her ne kadar bu rozeti koleksiyonunuza eklemek için Ayakkabı Dükkanı (Shoe Store) kategorisindeki mekanlarda check-in yapmak gerekse de, kaç defa veya kaç farklı mekanda check-in yapacağınıza dair net bir bilgi yok. Ne kadar doğru bilemiyoruz ama söylentiler arasında check-in yaptığınız mekanda mayor olmanız gerektiğine dair söylentiler de var.

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bu rozet özellikle kadınları çok sevindirecek!” üzerine 4 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir