Sociga.me’le sosyalleşmeye hazır mısınız?

1 Mayıs’da Bağdat Caddesinde düzenlenen ve onlarca kişinin katıldığı oyun sonrası, kampa giren sociga.me tekrar sahneye çıkıyor. Kasları gelişmiş ve ayakları yere daha iyi basan oyun artık birçok platformda çalışan uygulamarı ile kullanıcılarını bekliyor. İlk oyunlarda kullancıların sorulara Twitter, Facebook ve foursquare ile ulaştığı sistem tamamen değişti. Yeni sistemde artık iPod Touch, iPhone, iPad, Android, Windows Phone uygulamaları ve mobil web browser’lar ile oyuna katılmak mümkün. 30.11.2011 günü iOS ve Windows Phone uygulamaları çıkan oyunun bir hafta içerisinde Android uygulaması akabinde de Mobil Web versiyonları yayınlanacak.

Uygulamaların yayınlanmasının şerefine 3.12.2011 Cumartesi günü saat 16:00’da küçük bir oyun ile katılımcılara Starbucks Kahve Kartı hediye edilecek. Birinci, ikinci ve üçüncü olan oyuncular hediyelerine kavuşacaklar.

Ayrıca 17.11.2011 Cumartesi günü saat 16:00’da Olivium AVM sponsorluğunda Sony Playstation 3 ve daha birçok ödülün dağıtılacağı oyun için tüm hazırlıklar tamamlanmış bulunmakta. Katılımcılarının Saat 16:00’da Olivium AVM’de olması, akıllı telefonlarında socigame uygulamalarının kurulu olması ve sosyal medya hesapları ile uygulama profillerine giriş yapılmış olması yeterlidir.

sociga.me her hafta küçük oyunlar ve her ay daha büyük oyunlar ile katılımcılarına ücretsiz birçok hediye dağıtmayı hedefliyor.
Yakın bir süre sonra Dijital Medya Ajansları üzerinden sponsorluk alımına başlayacak olan platform için uzun ve yorucu çalışmalar sona yaklaşmış durumda.

sociga.me gerçek dünya ile teknolojiyi bir araya getirmeyi hedefleyen ve sponsporlar sayesinde hayat bulan bir proje. Sosyal iletişim araçlarını kullanan genç ve eğlenmeyi seven katılımcılarla bir araya gelip onlarla sosyalleşmeyi amaçlıyorlar. Yarışmayla ilgili daha detaylı bilgiye www.sociga.me adresinden, @Socigame ve fb.me/socigame facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.