Cadılar Bayramı rozetleri için hazır mısınız?

Cadılar Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da Ekim ayının son gününde tüm dünyada Halloween partileri eşliğinde kutlanacak. Ülkemizde toplum olarak pek kabul görülen ve kutlanan bir bayram olmamasına rağmen, özellikle bazı klüp ve eğlence mekanlarında çeşitli kutlamalar yapılabiliyor. Geçen yıl bu eğlence ve kutlamalara uygun bir şekilde hazırlanan iki farklı rozet, bu yıl da geleneği bozmayarak Foursquare kullanıcılarının rozet koleksiyonlarına eklenebilecek.

Geçtiğimiz yıl “Halloween” sözcüğünü içeren bir shout/check-in ile yapılan her check-in kullanıcılara “Halloween 2010” rozeti olarak geri dönmüş, 50 ya da daha fazla kişinin check-in yaptığı mekanlarda Cadılar Bayramını kutlayan kullanıcılar ise “Spooky Swarm” rozeti ile ödüllendirilmişti.

Spooky Swarm Rozeti / Halloween Rozeti

Tüm haftasonu ve özellikle de Pazartesi günü kutlanacak olan Cadılar Bayramı süresince yapacağınız check-in’ler, koleksiyonunuza bu yıl da birer rozet olarak geri dönebilir. Eğer dönmezse üzerinizdeki lanetin peşine düşmenin vakti gelmiş demektir… Herkese ürkütücü bir hafta sonu dileriz! :)

Güncelleme: Spooky Swarm rozetini Cumartesi gecesinden itibaren kazanabilirsiniz.

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.