Sizinle daha önce Foursquare’de karşılaşmış mıydık?

Pardon sizi gözüm bir yerden ısırıyor. Sizinle daha önce Foursquare’de karşılaşmış mıydık? Kim bilir belki benim mayor’lığım, bir şekilde döne dolaşa size geçmiştir? Artık bu sorunun cevabını vermek kolay… Intersquares.com sizin kimlerle nerelerde birlikte check-in yaptığınızı bulup ortaya çıkartıyor!

Sistemin çalışma mantığı oldukça basit. Intersquares.com adresini ziyaret ederek Foursquare’den gerekli izinleri verip, tüm check-inlerinizi taratıyorsunuz. Sizin için yaratılan bağlantı adresini arkadaşlarınızla, hatta tanımadığınız kullanıcılarla Facebook ve Twitter aracılığı ile paylaşıyorsunuz .O kullanıcılar da sisteme dahil olup check-inlerini sisteme eklediklerinde, aynı zaman aralığında aynı mekanlarda yaptığınız check-inler sayfanızda listeleniyor.

Kimbilir o zamanlar henüz tanışmadığınız bir arkadaşınızla belki de aynı mekanda farkında olmadan bulunmuşsunuzdur. Ya da yeni tanıştığınız sevgiliniz ile  belki kaç kez aynı ortamda bulunup, hiç birbirinizi farketmemiş de olabilirsiniz. Olamaz mı, olabilir doğru!

 

Meriç Güven

Foursquare Türkiye'nin yanı sıra Mental Masturbasyon ve I Love Çeşme isimli bloglarda da yazı yazmaktadır. Aynı zamanda Foursquare SU2 seviyesinde kullanıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.