Venue Map ile çevrenizdeki mekanlara hızlıca ulaşabilirsiniz

Varolan mekanlardan haberiniz olmayan bir yere mi gittiniz? Yaşadığınız kentte bilmediğiniz bir mekanı mı arıyorsunuz? İşte aradığınız uygulama, Venue Map mekan haritası! Bulunduğunuz noktadaki etrafınızda bulunan mekanları inceleyin, başka mekanları arayın ve bulun.

iOS için ücretsiz olarak yüklenebilen Venue Map uygulaması ile artık bulamadığınız mekan kalmayacak. Foursquare’in mekan veritabanından mekan bilgilerine ulaşarak, bulunduğunuz noktanın yakınındaki mekanları listeyerek etrafınızda nerelerin olduğu konusunda sizi bilgilendirdiği gibi, yerini arayıp da bulmak istediğiniz mekanları da kolaylıkla görebilirsiniz. Bulduğunuz mekanları iOS işletim sisteminizin Google Maps’inde açarak, yürüyerek ya da araç ile yol tarifi alabilirsiniz.

  

Uygulamanın ayarlarından listelemek istediğiniz mekan sayısını, otomatik yükleme seçeneğini, kullanmak istediğiniz harita şeklini ve mekan iğnelerinin şeklini kendi isteklerinize göre belirleyebilirsiniz. Uygulamanın üzerinde bulunan reklamları görüntülemek istemiyorasanız, 0,99$ gibi bir ücret vererek reklamları ortadan kaldırabilirsiniz.

Meriç Güven

Foursquare Türkiye'nin yanı sıra Mental Masturbasyon ve I Love Çeşme isimli bloglarda da yazı yazmaktadır. Aynı zamanda Foursquare SU2 seviyesinde kullanıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir