Check-in olun, profil fotoğrafınız değişsin!

Foursquare’de nerede olduğunuzu sadece yazarak değil, fotoğrafınızı değiştirerek de paylaşabilirsiniz.

PlaceFace adlı uygulama Jason Pope ve Jonathan Wegener tarafından geliştirildi. Bu uygulamayı kullandığınızda, “eğitim”, “alışveriş”, “gece hayatı,”seyahat” gibi kategoriler içeren 8 farklı profil fotoğrafına sahip olmaktasınız. Bahsedilen kategorilerden birisine check-in olduğunuzda profil fotoğrafınız bulunduğunuz yere göre değişiyor. İsteyen kullanıcılarayrıca Twitter hesaplarını da uygulamaya dahil ederek Twitter profil fotoğraflarını da değiştirebiliyor.


Foursquare Hack Day kapsamında üçüncülüğe layık görülen uygulamanın ilerleyen dönemlerde Foursquare’de yer alan 364 farklı kategoriye ait profil fotoğrafını desteklemesi bekleniyor.

Check-in olun, profil fotoğrafınız değişsin!” üzerine 14 yorumlar

 1. Telefondan kullandığım uygulamada profil resmi değişikliği yapamıyorum. İnternetim açık ama değiştirmek istediğimde “Şebeke mevcut değil” uyarısı alıyorum bu durumu nasıl düzeltebilirim?

   1. iyi gunler benim uyglamaya giris yapmama bile izin vermiyor bi kac aydır cok guzel kullanırken 3 gundur giris bile yapamıyorum sebeke mevcut degil uyarısı veriyor bilgisayardan girsem bile zaten check-in yapamıyorum keza telefondan giremedikten snr mantıksız bir uygulama halini alıyor S4 kullanıyorum mantıklı bi cözümü varmıdır acaba?

 2. merhaba ; profil fotoğrafı eklemek istiyorum ama çncelikle
  gizlilik ayarlarını kontrol etmeniz gerekiyor gibi bir uyarı
  alıyorum. gizlilik ayarlarında ise profil fotoğrafıyla ilgili bir
  bilgi görünmüyor.. yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba, iPhone kullanıyorsanız telefonun Ayarlar -> Gizlilik -> Fotoğraflar menüsünde Foursquare’i bularak izinleri aktif hale getirebilirsiniz.

 3. Merhaba ben swarmdaki profil resmimi degistirmek istiyorum ama degistirmek istedigimde fotograf yuklenirken bi hata meydana geldi diye bi yazi cikiyo profil fotografimi nasil degistirebilirim yardimci olabilir misiniz acaba ?

 4. merhaba. Swarm’ da bekleyen arkadaşlık isteklerini reddetmeye bastığımda şebeke mevcut değil yazısı çıkıyor onaylıyacağım zamanda o arkadaşlık isteği oynaylanmıyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir