Pepsi yaz mevsimini Foursquare rozetiyle kutluyor

Pepsi’den yaz mevsimine özel bir rozet; Pepsi Summer Fun! Her ne kadar yaz mevsiminin sonuna gelsek de, kavurucu sıcaklarla birlikte ülkemizdeki yaz etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Pepsi, yazın tadını çıkarabilmeniz için sizleri eğlence ve etkinlik mekanlarına davet ediyor. 

Pepsi Summer Fun rozetini kazanabilmeniz için öncelikle Pepsi‘yi takip etmeniz gerekiyor. Ardından en az 2 defa ana kategorileri “Beach”, “Park”, “Baseball Stadium”, “Lake”, “Water Park”, “Theme Park”, “Performing Arts Venue”, “Surf Spot”, “Zoo or Aquarium”, “Music Venue”, “Scenic Lookout”, “Hiking Trail” gibi mekanlarda check-in yaptığınızda rozetin sahibi oluyorsunuz.

Rozeti kazandığınızda aşağıdaki mesajla karşılacaksınız.

Beach, BBQs, Parks and sun – what could be better? By unlocking this badge, you’re eligible to win awesome prizes. Now time to relax and unwind – it’s summertime!

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Pepsi yaz mevsimini Foursquare rozetiyle kutluyor” üzerine 3 yorumlar

    1. Merhaba, rozet hala geçerliyse, Pepsi’yi takip edip ilgili mekanlarda check-in yaptığınızda kazanılabiliyor olması gerek.

  1. ilgili mekanlarda check-in yapmama ragmen olmadi.Rozet gecerli olmazsa logosunun sol ustu kosesine retired yaziyorlar ama bilemedim.Dunya aids gunu logosunda da ayni sorunu yasadim gerekli olani yapmama ragmen unlock olmadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.