Foursquare’den yeni doğan bebeklere özel rozetler

Yeni doğan bir bebeğin hayatımızda yeri ve önemi kelimelerle ifade edilemez. Bunun farkında olan Foursquare, kız ve erkek bebeklere özel olarak hazırladığı rozetlerle bu önemli ana ortak oluyor.

Kendi bebeğiniz, bir kardeşiniz, akrabanızın ya da bir arkadaşınızın bebeği mi doğacak? Hastanede bu önemli anı bekliyor olabilir ya da bebeği görmek için hastaneye gitmiş olabilirsiniz. İşte size bu rozeti kazanmak için bır fırsat.

Rozeti kazanmak için hastane kategorisinde olan mekanlarda check-in yaparken, mesaj alanına “It’s a girl” ya da “It’s a boy” yazmanız yeterli.

Sırf rozeti kazanmak ve profilinize eklemek için sahte check-in’ler yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Bu önemli anı ileride hatırlamak için rozeti hakkıyla kazanın. Rozeti profilinizde her gördüğünüzde o bebeği hatırlayın. Ayrıca daha önceki yazılarımızda tanıttığımız Geçen yıl ne yaptığını biliyorum! uygulamasını kullanıyorsanız, önümüzdeki sene aynı gün bu mutlu anı tekrar hatırlayabilirsiniz.

Kızlar için “It’s a girl” yazmanız gerekiyor

Look at that beautiful baby! She looks just like you! Congrats on one of the happiest days of your life! Now put down the phone and breathe deep. Because, though it’s a miracle to see the baby come out, wait ’til you see what comes out of the baby!

Erkekler için ise “It’s a boy” yazmanız gerekiyor

Look at that beautiful baby! He looks just like you! Congrats on one of the happiest days of your life! Now put down the phone and breathe deep. Because, though it’s a miracle to see the baby come out, wait ’til you see what comes out of the baby!

iPhone ekran görüntüleri

 

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Foursquare’den yeni doğan bebeklere özel rozetler” üzerine yorum

  1. bu rozetler aktif mi hala ve bazı rozetler için gerek ve yeter check in sayısı tamamlanmasına rağmen alamadım bunun için ne yapabilirim ?şimdiden teşekkür ederim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir