Bu rozet fırından yeni çıktı!

Foursquare, kullanıcılarını nasıl sevindireceğini gayet iyi biliyor. Bunun bir örneği de dumanı üstünde yepyeni rozetimiz “Baker’s Dozen”. Eğer sıkça fırınları ziyaret ediyor, çeşit çeşit ekmek ve unlu mamüller tüketmeye bayılıyorsanız, bu rozet sizin için biçilmiş kaftan! Hele ki an itibariyle bulunduğumuz Ramazan ayında bu rozeti edinmek oldukça kolay :) Örneğin sıcak pideler için uğradığınız fırınlarda 13 defa check-in yapmanız yeterli.  Bu rozet öncesi yaptığınız check-in’ler de bu sayıya dahil. Fırın (Bakery) kategorisindeki bir mekana 13. defa check-in yaptığınızda rozeti kazanabiliryorsunuz.

Daha önceki yazımızda tanıttığımız 4sqmap‘deki kategoriler bölümünü inceleyerek,  daha önceden Bakery kategorisinde kaç defa check-in yaptığınıza bakabilirsiniz.

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bu rozet fırından yeni çıktı!” üzerine 4 yorumlar

  1. Selam, bakery kategorisindeki 5 farklı mekanda 15 check-in yapmış olmama rağmen bu rozeti açamadım. Neden olabileceği hakkında bir fikriniz var mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.