iPhone için Fourit uygulaması

Hem şahsi Foursquare hesabınız, hem de web siteniz ya da şirketiniz için bir başka Foursquare hesabınız mı var? Check-in yapmak için hesaplarınız arasında geçiş mi yapmak zorunda kalıyorsunuz? Birden çok hesap eklenebilme özelliği ile Fourit tam aradığınız uygulama.

Mountain Review Labs tarafından programlanmış olan Fourit uygulaması, birden çok Foursquare hesabını ekleyebilme özelliği ile orjinal Foursquare uygulamasına güzel bir alternatif. Bu uygulama ile check-in, shout, fotoğraf ekleme, Twitter hesabından paylaşma gibi en basit Foursquare işlemlerni yapabildiğiniz gibi, harita üzerinde bulunduğunuz yere yakın arkadaşlarınızın en son check-in yaptıkları yerleri, paylaştıkları fotoğrafları görebilirsiniz.

Sadece 1,99$’a elde edebileceğiniz bu uygulama ile diğer hesaplarınıza girip check-in yapmak için sürekli kullanıcı ve şifre adınızı değiştirme derdinden kurtulabilirsiniz.

Meriç Güven

Foursquare Türkiye'nin yanı sıra Mental Masturbasyon ve I Love Çeşme isimli bloglarda da yazı yazmaktadır. Aynı zamanda Foursquare SU2 seviyesinde kullanıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir