Borusan Kültür Sanat Foursquare dünyasında 1. yılını kutlamaya devam ediyor

Borusan Kültür Sanat, Foursquare marka sayfası için hazırladığı 1. yıl kutlamalarının ikinci kampanyası “Klasik Müzik BİFO ile Güzel” ile sizleri müzik dolu bir geceye davet ediyor. 

Kampanya kapsamında 5 şanslı Foursquare takipçisi ve bir arkadaşı Türkiye’nin en iyi klasik müzik topluluğu Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın 2010-2011 sezonunun son konserine katılmaya hak kazanacak. Konser 12 Mayıs 2011 saat 20.00’de Haliç Kongre Merkezi’nde.

Şanslı ve hızlı check-in yapan 5 kişiden biri olmak ve müzik dolu bir gece geçirmek için kurallar basit!

Kampanyaya katılım koşulları:

1. Borusan Kültür Sanat’ın Foursquare marka sayfası http://www.foursquare.com/borusansanat üzerinden takipçisi ol.
2. 11 Mayıs 2011 Çarşamda günü saat 10.00-13.00 arasında “Klasik Müzik BİFO ile güzel” yazıp Borusan Müzik Kütüphanesi’ne https://foursquare.com/venue/20914421 check-in yap.
3. Check-in işlemini Twitter ve/veya Facebook hesabınla senkronize etmeyi unutma.
4. Kütüphane yetkilisine kampanya kuralları çerçevesinde check-in yaptığını gösteren ilk 5 kişiden biri ol.
5. Kimliğini göstererek kazandığın çift kişilik davetiyeyi hemen teslim al.
6. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ile 12 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de Haliç Kongre Merkezi’nde klasik müzik dolu bir akşam yaşa!

Kampanya katılımının iptal şartları:

1. Borusan Kültür Sanat’ı http://www.foursquare.com/borusansanat sayfasından takip etmeyen kullanıcıların kampanyaya katılımı geçersiz sayılacaktır.
2. Kampanya, Borusan Müzik Kütüphanesi’ne https://foursquare.com/venue/20914421 belirtilen tarih ve saatler arasında yapılan “ ilk 5 check-in” işlemini kapsar. Bu tarihler ve saatler dışında yapılan check-in işlemleri kabul edilmez.
3. Kazanan kullanıcılar, Foursquare üzerinden Borusan Müzik Kütüphanesi’ne https://foursquare.com/venue/20914421 check-in yaparken mutlaka Klasik Müzik BİFO ile güzel sloganını eklemiş olmalı, aksi takdirde haklarını kaybetmiş sayılacaktır.
4. Kazanan kullanıcılar, belirtilen saatlerde Borusan Müzik Kütüphanesi’nde https://foursquare.com/venue/20914421 check-in işlemi yapmalı ve biletlerini hemen teslim almalıdır. Yakın noktalardan yapılan ve dakika farkı yüksek check-in işlemleri kazanmış sayılmayacaktır.
5. Diğer sosyal medya noktaları olan Facebook ve/ veya Twitter hesaplarıyla senkronize ettiğini ispatlayamayan kazananların hakları iptal edilir.
6. Foursquare sistemi ve telefon bağlantılarından doğacak teknik problemlerden Borusan Kültür Sanat sorumlu değildir.
7. Kazanan Foursquare kullanıcıları, biletlerini teslim alırken görevliye kimliğini ibraz etmelidir.
8. Kampanyaya katılan ve bilet kazanan 4 square kullanıcısı 2. kez check-in yaparak ikinci bir bilet kazanma hakkına sahip değildir.
9. Borusan Kültür Sanat, Borusan Müzik Evi, ArtCenter/İstanbul ve Borusan Holding çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
10. Kampanyaya katılan Foursquare kullanıcıları yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir