Foursquare’deki puanlar nedir ve nasıl kazanılır?

Her check-in sayılıyor. +1. Arkadaşımla bu hafta 3 gün üstüste takılmışım. +3. Buranın Mayor’u benim +4. Bugün benim doğum günüm, hem sarhoşum hem yastayım. +5. Puanları topluyoruz, arkadaşlarımız ile bir liste üzerinde yarışıyoruz. Peki bu puanları nasıl ve neye göre alıyoruz?

Foursquare Türkiye yazarlarından Meriç Güven, Foursquare 3.0 ile birlikte getirilen Foursquare Points’i sizler için inceledi ve bir liste hazırladı.

Foursquare Points

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Foursquare’deki puanlar nedir ve nasıl kazanılır?” üzerine 9 yorumlar

    1. Merhaba, puanlar son 7 gün için hesaplanmaktadır. Örneğin bir hafta önce çok fazla mekanda check-in yapıp, bol miktarda puan kazandıysanız 7 gün sonunda o puanlar silineceği için bir anda puanlarınız düşecektir.

  1. Sn. İlgili ,
    Foursquareda sanırım puanlama değişti yıllardır evimin mayoru olduğum halde check in yapınca 1 puan veriyor eskiden 3 puandı. Başka mayor olduğum mekanda ” burada olduğunu kaydettik ” yazısı çıktı bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler…

    1. Merhaba, yeni çıkacak olan Swarm uygulaması nedeniyle bazı değişiklikler yapılıyor, detaylar netleşince blog yazısıyla sizlerle paylaşacağız.

  2. Foursquare de s3 kullanmama rağmen rahatça profil fotoğrafımı değiştiremiyorum ve check in ime fotoğraf yüklerken yine sorun yaşıyorum ne yapmam gerekiyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.