İçindeki çocuk Kanyon’da

Günde ortalama 75 check-in ve toplam 10.000’in üzerinde check-in rakamıyla Türkiye’de ilk 3’te bulunan Kanyon, 23 Nisan gecesi ilk Foursquare kampanyasını yapacak.

“İçindeki çocuk Kanyon’da” sloganıyla kurgulanan etkinlikte özel indirimlerin, sürprizlerin ve gösterilerin yanı sıra 22:00-02:00 saatleri arasında, her saat başı check-in yapan ilk 30 kişi, Kanyon’dan sinema bileti kazanacak.

Foursquare’de Kanyon’u arkadaş olarak eklemeyi unutmayın. http://www.foursquare.com/kanyon_da

Özel indirimleri ve detayları http://www.kanyon.com.tr/ üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kampanyaya katılım koşulları

• 23 Nisan 2011, 22:00 ve 24 Nisan 2011, 02:00 saatleri arasında, her saat başı check-in yapan ilk 30 kişi, Kanyon’dan sinema bileti kazanacaktır.
• Kullanıcılar, Kanyon Info’ya giderek, kampanya kuralları çerçevesinde check-in yaptıklarını göstereceklerdir. Bu kullanıcılardan, her saat başı check-in yapmış olanların ilk 30’u, ad ve soyadlarını kimlik göstermek koşuluyla ibraz ederek, sinema biletlerini anında Kanyon Info’dan alabilirler.

Kampanya katılımının iptal şartları

• Kampanya, Kanyon Alışveriş Merkezi’nde belirtilen tarih ve saatlerde, her saat başı yapılan “ilk 30 check-in” işlemini kapsar. Bu tarihler ve saatler dışında yapılan check-in işlemleri kabul edilmez.
• Kazanan kullanıcılar, 24 Nisan 2011 günü, 02:00’ye kadar Kanyon Info’ya giderek biletlerini teslim almalıdırlar, aksi takdirde haklarını kaybetmiş sayılacaklardır.
• Foursquare sistemi ve telefon bağlantılarından doğacak teknik problemlerden Kanyon Alışveriş Merkezi sorumlu değildir.
• Kazanan Foursquare kullanıcıları, biletlerini teslim alırken görevliye kimliklerini ibraz etmelidirler.
• Kampanyaya katılım bir kişiye, bir sinema bileti ile sınırlıdır. 23 Nisan 2011, 22:00 ve 24 Nisan 2011, 02:00 saatleri arasında herhangi bir check-in’inden sinema bileti kazanan kullanıcının, ikinci bir hakkı bulunmaz.
• Kanyon Alışveriş Merkezi çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
• Kampanyaya katılan Foursquare kullanıcıları yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.