Borusan Kültür Sanat Foursquare dünyasında 1. yılını kutluyor

Borusan Kültür Sanat 25 Nisan 2010 yılında katıldığı Foursquare dünyasında 1. yılını kutluyor.

Ocak 2011 itibariyle de Türkiye’nin ilk marka sayfası olması özelliğini de taşıyan http://www.foursquare.com/borusansanat takipçileri için ilk kampanyasını oluşturdu.

1. yıl kampanya serisinin ilki Borusan Müzik Evinde 28- 30 Nisan 2011 tarihleri arasında “Müzik Burada Dinlenir” sloganıyla gerçekleşecek. Borusan Kültür Sanat Foursquare hesabı üzerinden en hızlı check-in yapan ilk 10 takipçi, 1 arkadaşıyla beraber Müzik Evi’nde o gün gerçekleşen konsere davetiye kazanacak.

Kampanyaya katılım koşulları

1. Borusan Kültür Sanat’ı marka sayfası http://www.foursquare.com/borusansanat üzerinden takip et.
2. 28 ve 29 Nisan 2011 tarihlerinde saat 18.30–19.30; 30 Nisan 2011 günü de saat 20.30–21.30 arasında Müzik Burada Dinlenir sloganını yazarak Foursquare ile Borusan Müzik Evi’ne check-in yap. Twitter ve/veya Facebook hesabınla senkronize et.
3. Bilet masasında kampanya kuralları çerçevesinde check-in yaptığını gösteren ilk 10 kişiden biri ol.
4. Ad ve soyadını kimlik göstererek ibraz ettirerek çift kişilik davetiyeyi kazan.
5. Müziğin tadını çıkar.

Kampanya katılımının iptal şartları

1. Borusan Kültür Sanat’ı http://www.foursquare.com/borusansanat sayfasından takip etmeyen kullanıcıların kampanyaya katılımı geçersiz sayılacaktır.
2. Kampanya, Borusan Müzik Evi’ne belirtilen tarih ve saatler arasında yapılan “ilk 10 check-in” işlemini kapsar. Bu tarihler ve saatler dışında yapılan check-in işlemleri kabul edilmez.
3. Kazanan kullanıcılar, Foursquare üzerinden Borusan Müzik Evi’ne check-in yaparken mutlaka Müzik Burada Dinlenir sloganını eklemiş olmalı, aksi takdirde haklarını kaybetmiş sayılacaktır.
4. Kazanan kullanıcılar, belirtilen saatlerde Borusan Müzik Evi’nde check-in işlemi yapmalı ve hemen bileti teslim almalıdır. Yakın noktalardan yapılan ve dakika farkı yüksek check-in işlemleri kazanmış sayılmayacaktır.
5. Diğer sosyal medya noktaları olan Facebook ve/veya Twitter hesaplarıyla senkronize ettiğini ispatlayamayan kazananların hakları iptal edilir.
6. Foursquare sistemi ve telefon bağlantılarından doğacak teknik problemlerden Borusan Kültür Sanat sorumlu değildir.
7. Kazanan Foursquare kullanıcıları, biletlerini teslim alırken görevliye kimliğini ibraz etmelidir.
8. Kampanyaya katılım bir konser ile sınırlıdır. 28, 29 ve 30 Nisan 2011 tarihlerinden herhangi birinde davetiye kazanan kullanıcının ikinci bir hakkı bulunmaz.
9. Borusan Kültür Sanat, Borusan Müzik Evi ve Borusan Holding çalışanları bu kampanyaya katılamaz.
10. Kampanyaya katılan Foursquare kullanıcıları yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.