Alışveriş severlere Ramsey’den güzel bir haber!

18 Mart itibariyle başlamış olan İstanbul Shopping Fest dahilinde bir kampanya haberi de Ramsey‘den geldi. İstanbul Shopping Fest’e özel olarak hazırlanan Foursquare kampanyasıyla birlikte, Ramsey müşterilerini bazı sürprizler bekliyor.

Metrocity AVM’nin hemen önünde bulundan Ramsey ISF Vitrin‘de check-in yapanlar, Ramsey mağazasından yapacakları alışverişe özel indirimler ve seyahat çantası kazanma fırsatı yakalıyor. Bu kampanyayla birlikte 300 TL’lik alışveriş limitini aştıktan sonra elde edilebilen Ramseycard da ayrıca hediye ediliyor. Mekana tanımlanan kampanyanın tam metnini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Ramsey ISF Vitrinine Check-in olun 100 TL’lik alışverişinizde anında Ramseycard aktivasyonu ile %30 + %10 daha indirim fırsatı yakalayın. Ayrıca 49 TL değerinde özel tasarım seyahat çantası anında hediye!

Bir çok alışveriş merkezinde çeşitli aktiviteler ile saatlerce süren alışveriş keyfi, 26 Nisan’a kadar sürecek. Detaylı bilgi için İstanbul Shopping Fest’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Özkara

Bilgi paylaşımına önem verdiği için Arif'in golünü ararken sıkça kaybolan, sosyal ağları ve teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.