Foursquare, marka sayfaları için özel bir galeri oluşturdu!

Bir çok kullanıcı Foursquare’de yer alan markaları takip etmekte güçlük çekiyordu. Çünkü Facebook’ta olduğu gibi bu markaların listelendiği özel bir sayfa hazırlanmamıştı. Foursquare bu eksiği hissetti ve bünyesinde bulundurduğu markaların da çoğalmasıyla birlikte yeni marka sayfalarının bulunduğu bir galeri hazırladı.

Foursquare’in marka galerisinden anahtar kelimelerinizi yazarak sayfalar arasında arama yapabilirsiniz. Bunun dışında popüler, trending ve yeni eklenen sayfalara göre de markaları listeleyebilirsiniz.

Marka logolarının bulunduğu bazı kutuların sol üst tarafındaki bir simge göreceksiniz ve simgenin üzerine geldiğinizde “Badge available” metni ile karşılacaksınız. Bu simge o markayı takip ederek çeşitli rozetler kazanacağınız anlamına geliyor.

Ayrıca foursquare.com’daki kullanıcı profil sayfalarında bulunan rozet listesine, “Sayfaları takip ederek daha fazla rozet kazanabilirsiniz!”  (Unlock more badges by following pages!) mesajı eklenmiş bulunuyor.

http://foursquare.com/pages

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Foursquare, marka sayfaları için özel bir galeri oluşturdu!” üzerine 6 yorumlar

 1. iyi akşamlar işletmemizin foursquare hesabının yoneticisi deyişmesi gerekiyo bunu nasıl deyiştirebiliriz. yeni yonetici nasıl olabiliriz

  1. Merhaba, mevcut yöneticilik izninizle mekanınızdayken üstteki Tools (Araçlar) linkine tıklayarak, sağ alt taraftaki Managers (Yönetiler) bölümünden yeni yönetici ekleyebilirsiniz. Mekanı sahiplenmek için ise İşletmeler ve Markalar kategorilerindeki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

 2. Merhaba Öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  Bodrum’da yer alan Club Catamaran’a dair foursquer sayfası daha
  önceden oluşturulup adresteki hep aynı içerikli ifadelerle dolu
  görüşler bulunmaktadır.https://tr.foursquare.com/clubcatamaran Biz
  bundan yaklaşık 15 gün önce sayfayı sahiplenip bu ifadeleri
  raporlamamıza rağmen henüz hala yazılar karşımıza çıkmaktadır.
  Bunların kaldırılması amaçlı çabuk ve kesin çalışma ne olabilir bu
  konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Saygılarımla Ömer
  Özdemir Foursquare Sayfa Yöneticisi

  1. Merhaba, mekanlardaki yorumlar reklam, küfür, hakaret, tehdit içermediği sürece tarafsızlık ilkesi gereği Foursquare tarafından silinmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.