Agora uygulaması, Foursquare kullanıcılarını gerçek dünyadaki kişilerle tanışmaya teşvik ediyor

Agora uygulaması, Foursquare’de yaptığınız check-in’ler ve Twitter hesabınız aracılığıyla sizleri gerçek dünyadaki kişilerle tanışmaya teşvik ediyor.

Çalışma sistemi ise şu şekilde: Bir yerde check-in yaptığınızda, uygulama bulunduğunuz mekandaki diğer check-in yapan kişileri ve Twitter hesaplarını kontrol ederek ortak ilgi alanlarını karşılaştırıyor. Ardından aşağıdaki örnekte olduğu gibi Twitter aracılığıyla sizi ve diğer kullanıcıları mention ederek tweet gönderiyor.

[blackbirdpie id=”54537495555219456″]

Uygulamayı kurmak için http://agoraapp.com adresine tıklayın ve Sign in with Foursquare buttonunu kullanın. Foursquare hesabınız için gerekli yetkilendirmeyi yaptıktan sonra Agora’yı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Agora uygulamasını kaldırmak için ise http://foursquare.com/settings adresine tıklayarak sisteme giriş yapın ve sayfanın altında bulunan “Connections” bölümündeki Agora’yı Revoke Access edebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.