Ve beklenen Foursquare kampanyası İstinyePark’tan geldi…

Geçtiğimiz ay yayınladığımız Foursquare ile Türkiye’de en fazla check-in yapılan mekanlar yazımızda, Kanyon ve İstinyePark listenin üst sıralarında yer alıyordu. Kanyon’un check-in sayısı, İstinyePark’tan çok az bir rakamla daha üstte bulunuyordu. An itibariyla incelediğimizde check-in sayılarındaki rakamlar farklı olsa da sonuç yine aynı. Kanyon 3644 tekil, 11101 çoğul check-in’le önde ilerliyor. İstinyePark ise 3614 tekil, 9141 çoğul check-in’leşu an için ikinci sırada yer alıyor.

Her iki alışveriş merkezini de sürekli takip ediyor ve ilk kampanyayı kimin yapacağını merak ediyorduk. Hatta konuyu Twitter hesabımızdan da duyurmuştuk.

Sonunda beklenen kampanya İstinyePark’tan geldi. 5 gün içerisine 3 defa check-in yapan ilk 10 kullanıcı, çift kişilik sinema bileti kazanıyor. İstinyePark’ın mekan sayfasında bulunan tam kampanya içeriği aşağıdaki gibi.

5 günde 3 kere “check-in” yapan ilk 10 kişi İstinyePark’tan çift kişilik sinema biletini kapar! Yararlanmak için bu fırsatı “unlock” edip, giriş katında bulunan danışmaya ekranı gösterin.

Bu kampanyanın ardından herkesin aklında iki soru olduğunu tahmin ediyoruz. Bu kampanyanın ardından İstinyePark’ın check-in sayılarında nasıl bir gelişme olacak? Diğer bir soru ise Kanyon buna karşı nasıl bir yol izleyecek ve Foursquare kampanyası düzenleyecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz…

[blackbirdpie url=”http://twitter.com/4sqturkiye/status/33230423316238336″]

[blackbirdpie url=”http://twitter.com/4sqturkiye/status/18667833269420032″]

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.