Symbian S60 için alternatif Foursquare yazılımı: Gravity

Foursquare’in Symbian işletim sistemli mobil cihazlar için programladığı resmi uygulamadan memnun değil misiniz? Foursquare uygulaması cihazınızın GPS özelliği ile uyuşmayıp bulunduğunuz noktayı bulamıyor mu? Dert değil! Gravity Foursqure kullanmanız için en uygun alternatif…

Alman Mobileways firması tarafından yazılmış ve Twitter, Facebook, Google Reader, Foursquare, Twitpic ve Flickr gibi sosyal medya servislerini bir çatı altında toplayan ücretli Gravity yazılımının sadece Foursquare özelliği ücretsiz olarak kullanılabilmekte.

Özellikle Nokia N ve E Series tarafından tercih edilmekte olan Symbian S60 işletim sistemi ile mükemmel bir uyum içinde çalışan Gravity uygulaması ile bulunduğunuz bölgedeki mekanları görüp, check-in yapabilmenizin yanı sıra arkadaşlarınızın son check-in’lerini, check-in geçmişsinizi, rozetlerinizi görüp, Twitter ve Foursquare’den takipçilerinize seslenebiliyorsunuz. Yaptığınız check-inlerde tıpkı Foursquare’in resmi uygulamasında olduğu gibi gizli ya da seslenerek check-in yapma seçeneğine sahipsiniz.

Gravity yazılımını mobilways sitesinden yüklemek için tıklayınız.

Gravity yazılımını Nokia Ovi Store sitesinden yüklemek için tıklayınız.

Meriç Güven

Foursquare Türkiye'nin yanı sıra Mental Masturbasyon ve I Love Çeşme isimli bloglarda da yazı yazmaktadır. Aynı zamanda Foursquare SU2 seviyesinde kullanıcıdır.

Symbian S60 için alternatif Foursquare yazılımı: Gravity” üzerine 7 yorumlar

    1. Merhaba, önceden 3. parti yazılmlarla rozet kazanılabiliyordu ancak sonradan yapılan değişikliklerle bu durum ortadan kalkmış olabilir.

    1. uygulama açıldıktan sonra güncelleme yaparsanız bu
      problemin gittiğini görebilirsiniz. ben kullanıyorum. çabuk ve
      hızlı check-in kesinlikle cok kullanışlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir