İntikam Yolu 3D filmi için çift kişilik davetiye kazanmak ister misiniz?

OMD Türkiye ve Buzz Dijital işbirliği ile Warner Bros Türkiye’nin Drive Angry (İntikam Yolu) isimli filmi Foursquare’de de yerini aldı. Foursquare’den intikamyolu 3D isimli profili takip edenler Nicolas Cage’in oynadığı bu 3 boyutlu muhteşem aksiyon filmine çift kişilik davetiye kazanma şansı elde ediyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey; intikamyolu 3D isimli profili takip edip, onun #intikamyolu3D hashtag’i ile check-in olduğu yerlere aynı hashtag’i kullanarak check-in olan ilk kişi olmak.

Aşağıdaki kullanım şartlarını mutlaka okumanızı öneriyoruz. Çünkü dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var. Örneğin katılım formunu doldurmayanlar yarışmayı kazanmış olsalar da, gösterim günü kimlik kontrolü ile giriş yapılacağından, hakları geçersiz sayılacaktır.

Daha fazla detaylı bilgi için Facebook hayran sayfasını inceleyebilirsiniz.

Katılım Koşulları

Katılım Koşulları,20 – 22Mart 2011 tarihleri arasındaüçgünsürecek, http://foursquare.com/intikamyolu adresindeki Foursquare profilini arkadaş olarak ekleyip, takip ederek, yarışmaya katılanlar için geçerlidir.

Her gün farklı mekanlarda ve farklı saatlerde check-in olunan yarışmada, her gün 5, toplamda 15 kişi çift kişilik davetiye kazanacak.

Foursquare’de intikamyolu profilinin #intikamyolu3D hashtag ile check-in olmasının ardından, aynı hashtag ile ilk check-in olan katılımcılar, 24 Mart Perşembe günü Maçka Cinebonus G-Mall Sineması, saat 21:00’de gerçekleşecek özel gösterime çift kişilik davetiye kazanacaklar.

http://www.facebook.com/intikamyolu sayfasında CHECK DRiVE’n sekmesinden duyurulanFoursquare yarışmasına katılabilmek için; Foursquare Kullanıcı Adı, İsim – Soyadı, Doğum Tarihi, E-Posta Adresi ve Cep Telefonu Numarası bilgilerini yazacakları formu doldurmalılar.

Üyelik, davet ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Başka veya ticari bir koşulu yoktur.

Her katılımcı,üç gün boyunca Foursquare’den intikamyolu profilini takip edip, #intikamyolu3D hashtag ile check-in yapabilir fakat her katılımcının bir kere kazanma hakkı vardır.

Hem http://apps.facebook.com/intikamyolu adresindeki Facebook yarışmasını, hem de aynı zamanda Foursquare check-in yarışmasını kazanan kişilerin katılımlarının sadece biri geçerli sayılacaktır.

Yarışmacılar ve davet ettikleri kişilerin yarışmaya gerçek profil bilgileri ile katılmış olmaları şarttır.

#intikamyolu3D hashtag ile ilk sırada check-in yaparak kazanan katılımcıların Foursquare profil isimleri bir sonraki gün http://www.facebook.com/intikamyolu sayfası duvarında yayınlanacak. Kazananlar gösterim günü kimlik kontrolü ile sinema salonuna giriş yapabileceklerdir.

Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Warner Bros Türkiye, OMD Türkiye ve Buzz Dijital sorumlu değildir.

18 yaşından küçükler, Warner Bros Türkiye, OMD Türkiye ve Buzz Dijital çalışanları yarışmaya katılamaz, yarışmaya katılmış ve kazanmış olsalar bile kendilerine ödül verilmez.

Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar tespit edildiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Aynı kişinin farklı üyelik bilgileri ile tekrarlı katılım ve ödül kazanımı kurallara aykırıdır. Bu gibi durumlarda, katılımcının üyelikleri ve varsa ödül hakkı hiçbir uyarı yapılmadan iptal edilir.

Warner Bros Türkiye kampanyalarıyla ilgili olarak önceden duyurmak koşulu ile dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Warner Bros Türkiye yarışmada ödül kazananların isimlerini sitede ve dilediği mecrada açıklama hakkını saklı tutar.

Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

İntikam Yolu 3D filmi için çift kişilik davetiye kazanmak ister misiniz?” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir