Foursquare SXSW hazırlıklarını tamamlamak üzere

Foursquare ekibi, 11-15 Mart tarihleri arasında yapılacak SXSW hazırlarına hız kesmeden devam ediyor. SXSW (South by Southwest), her ilkbahar Austin, Texas, ABD’de yapılan bir dizi interaktif etkinlik, film ve müzik festivalleri ile konferanslardır. SXSW ile ilgili daha fazla bilgiyi Vikipedi’den öğrenebilirsiniz.

SXSW için Foursquare bir etkinlik haritası düzenlemiş. Bu haritayı incelediğimizde Foursquare’in 3.0 sürümü, parti, konser, SXSW 2011’e özel 18 yeni rozet ve panelden oluştuğunu görüyoruz.

Etkinliklerinin arasında şüphesiz bizi en çok heyecanlandıran konu, Foursquare’in yeni sürümü olan 3.0’ın çıkacak olması. Foursquare yeni yazılımını öncelikle iPhone ve Android platformlarında çıkarmayı planlıyor. Bu yeni sürümle yepyeni bir deneyim kazanacağımızın bilgisi dışında konuyla ilgili şu an için daha fazla bir bilgi yok. SXSW etkinliğini bekleyip hep beraber göreceğiz.


[blackbirdpie id=”43779556888416257″]

Foursquare 12 Mart’ta Cedar Street’te parti, 14 Mart’ta ise çok özel bir konser düzenliyor. Konser mekanı ve detayları sır gibi saklanırken, etkinlik takvimindeki görsel adının justinbieber.png olması dikkatleri Justin Bieber’ın üstüne çekiyor :)

Yine aynı şekilde SXSW için özel olarak hazırlanan 18 rozet için de, “Yakında” bilgisinin dışında herhangi bir detay yer almıyor.

Altyapı ortaklarının arasında Instagram, Picplz, Foodspotting, Groupme ve Hashable yer alıyor.

Daha fazla bilgi için Foursquare’in hazırladığı SXSW sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.