Foursquare’in web sitesindeki promosyon alanı güncellendi

Foursquare web sitesindeki promosyon alanını, kullanıcıların daha iyi anlayabilmesi için güncelledi. Daha önceden promosyon alanında mekan sahiplerinin oluşturduğu promosyon detaylarının dışında ekstra bir bilgi bulunmuyordu.Her işletme oluşturduğu promosyonunu müşterilerine farklı bir dille anlatıyordu. Bu durumun oldukça kafa karıştırdığını düşünen Foursquare ekibi, kullanıcıların promosyonları tamamen net olarak anlayabilmeleri için bir standart getirdi. Promosyonları Mayor Special, Check-in Special, Newbie Special, Loyalty Special, Special Offer gibi çeşitli gruplara ayırarak daha net bir şekilde kullanıcılara sunmaya başladı.

Ayrıca web sitesindeki promosyon ve Superuser alanlarının bulunduğu yerlerde de tasarımsal olarak güncellemeler yaptı. Promosyon bölümünün görünümü değiştirirken, Superusers Tools bölümünü sağ sütunun en altına taşıdı.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Foursquare’in web sitesindeki promosyon alanı güncellendi” üzerine 3 yorumlar

    1. Merhaba, burada yer alan konulara göz atabilir misiniz? Muhtemelen mekanın kategorisi uygun olmadığı için special oluşturulmasına izin verilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.