Foursquare’den çoklu dil desteği

Geçtiğimiz günlerde Twitter aracılığıyla Foursquare’in Japonca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dil desteğiyle birlikte, AppStore’da iPhone’un yeni 2.2.5 sürümü yayınlandığından bahsetmiştik. Hemen ardından Foursquare Android kullanıcıları için de çoklu dil desteğini hayata geçirdi.

Dün akşam ise Foursquare, kendi web sitesine Japonca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dil desteklerini ekledi. Web sitesindeki rozetler dahil olmak üzere tüm içerik farklı diller için çevrildi. Bahsettiğimiz dil seçeneklerine, web sitesinin footer’ından ulaşabilirsiniz.

Böylece Foursquare çoklu dil desteğiyle uluslararası pazarda büyük bir adım atmış oldu. Umuyoruz ki yakın zamanda Foursquare de Twitter gibi Türkçe dil desteği hazırlık çalışmalarına başlar. Twitter resmi blog’unda, Türkçe dil desteği için hazırlık çalışmalarına başladığını duyurmuştu.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Foursquare’den çoklu dil desteği” üzerine 10 yorumlar

  1. Foursquare nin türkçe dil destegi vermesi icin destek mail adresi var mı? Nereye mail atmamiz gerekiyor.
    Türkçe dil destegi istiyoruz lutfen.

    1. Merhaba, vermiş olduğunuz e-mail adresine şifremi unuttum bölümüne girince herhangi bir hata vermedi, mailinizi kontrol edebilir misiniz?

  2. telefonum nokia c7 foursquare indirdim arkadaşlarımın check-in begenemiyorum nasıl begenıcem sadece sıteye gırıp begenebılıyorum ben bundan rahatsız oluyorum !!

  3. Merhaba ben telefonumu değiştirdim. Ve şimdiki telefonumdan swarm a girmek istiyorum fakat e mail adresimi artık tanımıyor. Başkasının profilinden kendi swarm adresimi görebiliyorum fakat hiç bir şekilde giriş yapamıyorum. Şifremi unuttum diyorum e posta adresimi yazdığımda üzgünüz böyle bir adres yok diyor. Kullanıcı adı ile giriş te yok ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir