Rutin check-in’leriniz için yeni rozet: Century Club

Ofiste, okulda, üniversitede mutlaka herkesin devamlı check-in yaptığı mekanlar vardır. 1 hafta içinde 3 defa aynı mekanda check-in yaptığınızda kazandığınız Local rozetini hatırlarsınız. Century Club rozeti için, Local rozetin devamı niteliğinde diyebiliriz. Çünkü Century Club rozetini kazanabilmek için, aynı mekanda farklı günlerde 100 defa check-in yapmanız gerekiyor. Bu arada önceden yaptığınız check-in’ler de sayılıyor. Örneğin daha önceden 100 ya da 100’ün üstünde check-in yaptığınız mekandaki ilk check-in’inizde bu rozeti kazanabilirsiniz.

Century Club rozeti kazandığınızda şöyle bir mesajla karşılaşacağınız:

“That’s over 100 days you’ve checked-in at the same place! You should have your photo hanging on the wall by now. Seriously, if they don’t let you, just hang it up yourself.”

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Rutin check-in’leriniz için yeni rozet: Century Club” üzerine 11 yorumlar

  1. Merhaba;
    Yeri değil ancak ilgili bir konuda bulamadım. Uye olduktan sonra profilime baktığımda …./user/989797 şeklinde kullanıcı id mi görüyorum. Bunu adım ve soyadım olarak değiştirebilmem için ne yapmam gerek bilginiz var mı? Teşekkürler..

    1. Merhaba, rozet hala geçerli görünüyor ancak check-in yaptığınız yerin kategorisinin Ev ya da Ofis olması durumunda rozet alınamayabiliyor.

  2. Hayvan barınaklarında 110 chack-in yaptım ama rozeti yine alamadım. Ayrıca özel okul kategorisinde de 100 ü geçtim ama yine vermedi. Sanırım rozet aktif değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.