Foursquare Türkiye’de yazar olmak ister misiniz?

Foursquare dünyasıyla yakından ilgilenen, sosyal medyaya meraklı, araştırmacı yönü güçlü ve düşündüklerini yazıya dökmekte zorlanmayan yazarlar arıyoruz. Aslında sadece yazar değil, Foursquare Türkiye ekibine katılacak, fikirleriyle bize yön verebilecek, Foursquare’in sadece rozetlerden ibaret olmadığının bilincinde olan ekip arkadaşları arıyoruz. Detaylar ve başvurularınız için Yazarlık Başvurusu bölümünü inceleyebilirsiniz.

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Foursquare Türkiye’de yazar olmak ister misiniz?” üzerine yorum

  1. Bir kaç kez daha denk düşmüştüm sitenize, fakat hâlâ tam olarak ne amaçla kullanıldığını algılayamadım. Sıradan bir internet kullanıcıs da değilim açıkçası ve fakat yine de tembel bir beyinle baktığım zaman çok açık bilgiler bulamıyorum. Tembel bir beyinle bakmak durumu da interneti kullanan çok büyük orandaki insan için geçerli olduğu için bence öncelikle daha kolay anlaşılabilir tanıtım yapılırsa (türkçe dili kullanılarak) daha hoş olur gibi. Zaten ekşi sözlük gibi uygulamaları besleyen bir toplum olduktan sonra daha kaliteli bir ortamda da var olmak isteyen pek çok kişi olacaktır.
    Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.