Super Bowl’da desteklediğiniz takımı belirlediniz mi? [Anket]

Super Bowl, Amerikan Futbol Ligi NFL’de final karşılaşmasıdır. Final maçının yapıldığı gün Amerika’da hayat resmen durur ve genelde o yılın en çok izlenen TV programı olur.

Geçen sene final maçının yapıldığı gün, Foursquare’de en çok check-in yapılan günlerden biriydi. Bunu gözönünde bulunduran Foursquare ekibi, bu sene kullanıcıları için harika bir sürpriz hazırlamak için NFL ile ortak bir çalışma yaptı. Foursquare Super Bowl için 3 farklı rozet oluşturdu ve ilk defa tüm dünyada geçerli olacak bir etkinlik hazırladı.

Rozetler

İlk rozet Green Bay Packers, ortaki rozet ise Pittsburgh Steelers takımının. Bu iki rozetten birini nasıl kazanacağınıza dair detayları aşağıda bulabilirsiniz. Sondaki Super Bowl XLS rozetini kazanabilmeniz için, karşılaşmanın yapılacağı yerde check-in yapmanız gerekiyor.

Ayrıca karşılaşmanın yapılacağı yer olan Dallas’ta check-in yapan kişiler, aynı zamanda NFLShop.com’da yapacağı alışverişlerde geçerli olacak %20 indirimli bir promosyon kodu da kazanacak.

Öncelikle hangi takımı destekleyeceğinizi belirleyin!

Amerikan Futbolu ülkemize yabancı bir spor olduğu için her iki takım için size küçük  yönlendirici ipucları vermeyi düşündük.

Green Bay Packers: Resmi Web Sitesi – Ekşi Sözlük: Tüm Entry’lerYönlendirici Entry

Pittsburgh Steelers: Resmi Web Sitesi – Ekşi Sözlük:  Tüm Entry’lerYönlendirici Entry

Desteklediğiniz takımın rozetini nasıl kazanabilirsiniz?

Maçın başlangıç saatine yaklaştığınızda Foursquare uygulamanızı çalıştırın (Karşılaşma 18:26’da başlayacak, Türkiye yerel saatine göre 01:26 oluyor). Uygulamanın “Trending Now” sekmesinde “Super Bowl Sunday”i göreceksiniz. Bu mekanda check-in yaparken, desteklediğiniz takımı mesaj alanına “Go Steelers” veya “Go Packers” yazarak destekletiğiniz takım için özel hazırlanan rozeti kazanabilirsiniz.

Hangi takıma oy vereceksiniz/verdiniz?

  • Green Bay Packers (55%, 32 Oy)
  • Pittsburgh Steelers (45%, 26 Oy)

Toplam Katılımcı: 58

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Super Bowl’da desteklediğiniz takımı belirlediniz mi? [Anket]” üzerine 2 yorumlar

    1. Bilgilendirme için teşekkürler. Bu etkinliği Android uygulamasında nasıl yaptılar? Rica etsek siz ya da Andoid kullanıcıları yazabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.