Yeditepe Üniversitesi’nin Foursquare’le tanışma hikayesi

16 Ocak Pazar sabahı, elimde kahvemle birlikte Foursquare Türkiye’nin Twitter hesabını inceliyordum. Twitter’daki Gabriela Olaru’nun mention’ı dikkatimi çekti. Gabriela’nın Twitter hesabındaki açıklama bölümüne eklediği blog’unun linkine tıkladım. Blog açıldığında karşıma çıkan “Foursquare’den yeni özellik: Üniversite Sayfaları” başlığına tıklayıp hemen okumaya başladım. Gördüm ki Harvard, Arizona State, Syracus üniversitelerinden sonra Yeditepe Üniversitesi de Foursquare’de yerini almış. Yeditepe Üniversitesi, Foursquare’in işletmeler için oluşturdukları markalar bölümü arasında, üniversitelere özel olarak hazırlanan farklı bir bölümde yer alıyor. Foursquare Türkiye ekibi adına Yeditepe Üniversitesi’ni böyle bir platforma taşıma girişimciliğindeki emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Yeditepe Üniversitesi’nin Foursquare’le tanışma hikayesini, aşağıdaki linke tıklayarak Gabriela Olaru’nun blog’undan okuyabilirsiniz.

Foursquare’den yeni özellik: Üniversite Sayfaları

Hazırlayan: Hakan Tozcan

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.