Kahve tutkunları için bir müjdemiz var!

Foursquare’den kahve tutkunları için yepyeni bir rozet daha; Fresh Brew! Fresh Brew, kahve severler için hazırlanan ikinci rozet. Foursquare ilk olarak Starbucks Coffee için Barista rozetini çıkarmıştı ve hala aktif olarak kullanılıyor. Barista rozetini alabilmek için 5 farklı Starbucks Coffee mağazasında check-in yapmanız yeterli.  Yeni Fresh Brew rozetini almak için ise Coffee Shop kategorisinde yer alan mekanlarda, 30 defa check-in yapmanız gerekiyor.

Güncelleme: Daha önceki Coffee Shop’larda yaptığınız check-in’leriniz saklı tutuluyor. Örneğin Coffee Shop’larda daha önceden 25 check-in yaptığınız. Fresh Brew rozetini alabilmek için farklı günlerde 5 check-in daha yapmanız gerekiyor anlamına geliyor. Eğer Coffee Shop’larda daha önceden 30+ check-in yaptıysanız, bir sonraki ilk check-in’ninizde rozeti alabiliyorsunuz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Kahve tutkunları için bir müjdemiz var!” üzerine 7 yorumlar

  1. Merhaba, konuda geçtiği için buraya yazdım. Barista rozetinin bir püf noktası var mıdır acaba? Starbucks sayfasını takip ediyorum ve 6 farklı Starbucks’ta check-in yaptım ama rozet açılmadı.

    1. Merhaba, Barista rozeti için 5 farklı Starbucks’ta 5 farklı günde check-in yapılması gerekiyor. Bunları yapmanıza rağmen rozeti kazanamadıysanız, sorunuzu yanıtlayabilmem için biraz daha detaya ihtiyacım olacak.

      1. farklı günlerde farklı şehirlerdeki yaklaşık 10 farklı starcucks’ta check-in yaptım ama rozet açılmadı malesef. nasıl bir detaya ihtiyacınız var?

    1. uzaktan kasıt nedir peki? kapalı mekanlarda telefonun çektiği istasyona göre mesafeler belirlendiği için içinde olduğumuz mekanın 100 metrelerce uzağında gibi görünebiliyoruz.

  2. AYNI SORUNLA BENDE KARŞILAŞTIM İZMİR VE İSTANBUL’DA FARKLI STARBUCKS’LARDA DEFALARCA CHECK-IN YAPTIĞIM HALDE BENDE BARİSTA ROZETİNİ ALAMADIM! NEDENDİR BİLMEM…MG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.