Foursquare’den yeni yıl rozeti

Sosyal medya uzmanı Ben Row, kendi Twitter hesabından Foursquare’in kurucusu ve CEO’su Dennis Crowley’e “Christmas’a özel bir rozet olup olmadığını” tweet’leyerek sordu. Bunun üzerinde Dennis Crowley yanıt olarak “Yeni yılı bekle” yanıtını verdi. About Foursquare’de de yeni yıl için bir rozet olduğundan bahsediliyor. Fakat yeni yıl rozetinin nasıl ve ne zaman kazanılacağına dair henüz net bir bilgi yok. Fakat tahminlere göre yılbaşı arifesinde ya da yeni yılın ilk gününde hazır olacağı düşünülüyor. Rozeti kazanmak için de muhtemelen check-in ya da shout yaparken “Happy New Years!” ya da benzer bir mesajı yazmamız gerekecek. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz. Sizin de rozetle ilgili önerileriniz ya da bilginiz olduğunda yorum bırakarak, tüm Foursquare Türkiye takipçilerini ve bizleri haberdar edebilirsiniz. Mutlu Yıllar!

Güncelleme:  20:00 – 04:00 yerel saatleri arasında herhangi bir yerde check-in yapan herkes yeni yıl rozetini kazanabiliyor.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.