Foursquare de artık Bizim Mahalle’de!

Ponyom tarafından geliştirilen Bizim mahalle uygulaması ile yaşadığınız mahalledeki diğer kullanıcılar ile tanışabilirsiniz. Uygulamaya giren kullanıcılar yaşadıkları mahalleyi, şehir, ilçe ve mahalle seçerek kayıt ederler. Kayıt işlemi sadece 1 kez yapılmaktadır. Kaydettiğiniz mahalleyi daha sonra değiştirmek için uygulamayı hazırlayanlara mesaj atmalısınız. O yüzden mahallenizi seçerken dikkat edin. Eğer mahallenizi listede bulamazsanız uygulmayı hazırlayanlara mesaj atıp, mahallenizi ekletebilirsiniz.

Uygulamaya giren ve mahallesini seçip kayıt eden kullanıcılar, o mahalleye kayıt olan diğer kullanıcıları görebilir. Kullanıcılar kayıt olan kişinin Facebook’daki isim, fotoğraf ve profil linkini görebilir. Bunun dışında başka bir bilgi diğer kullanıcılar ile paylaşılmamaktadır. Kullanıcılar diğer mahallelerdeki kullanıcıları göremezler. Bilgileriniz kesinlikle gizli ve güvenliktedir.

Bizim mahalle uygulamasının amacı çevremizdeki insanlar ile tanışmamızı kolaylaştırmak, mahallemizde olan bitenden haberdar olmak ve mahallemizin sorunlarını paylaşmak amacı ile kurulmuştur. Yorum alanında bu tür ya da dilediğiniz diğer konuları paylaşabilirsiniz.

Mahalle Muhtarı

Bizim mahalle uygulamasında bir mahalledeki üye sayısı 100’ü geçince o mahallede de muhtarlık seçimi başlayacaktır. Muhtarlık seçimi o mahalledeki kayıtlı üyelerden seçim yapılarak belirlenecektir. Muhtar adayı olmak için en az 10 kişiyi uygulamaya davet edip katılmasını sağlamanız gerekmektedir.

Mahalle muhtarının diğer normal kullanıcılara göre daha fazla yetkisi olacaktır. Diğer kullanıcıların göremediği ve giremediği sayfalara girebilecektir.

Uygulamaya giren kullanıcılar yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Uygulamadan çıkmak ve bilgilerinizi silmek için buraya tıklayın. (Uygulamadan çıkınca tekrar girebilmek için bize mesaj atmalısınız)

Kaynak: Bizim Mahalle Facebook Uygulaması

Foursquare Türkiye

Foursquare Türkiye'nin kendi duyurularını, basın bültenlerini, çeşitli blog ve web sitelerindeki haberleri kaynak göstererek yayınlandığı genel hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.