Mekanları ve yorumları harita üzerinden görüntüleyin

FourWhere servisi Foursquare, Gowalla ve Yelp kullanıcılarının gittikleri mekanlar hakkında yazdıkları yorum ve önerileri aramanıza yardımcı oluyor. Mekanlar hakkında kullanıcılar tarafından yapılan tüm yorumları biraraya getirerek, gitmek istediğiniz mekanı seçme konusunda fikir veriyor. Ayrıca harita üzerindeki bulunduğunuz noktanın etrafındaki mekanları da listeleyebilirsiniz. FourWhere’in web sitesine gidip sağ üst trarafta bulunan kutucuğa bulunduğunuz ya da gitmek istediğiniz konumu yazıyorsunuz. Daha sonra gitmek istediğiniz yere harita üzerinde yaklaşıp, mouse ile sağ klik yapıp find all comments around here ile etrafınızdaki tüm yorumları görüntüleyebilir, find venues around here seçeneği ile etrafınızda bulunan mekanları görüntüleyebilirsiniz.

FourWhere ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir web servisidir. Siz de tarayıcınızla siteye girerek etrafınızdaki mekanları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

FourWhere servisi, Foursquare, Gowalla, Yelp ve Google Maps API’lerini kullanarak Sysomos firması tarafından hazırlanmış.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir