Bowling severlere müjde

Foursquare’in bir sonraki çıkaracağı rozet ne olacak sorusuna kim yanıt verebilir ki? Son zamanlarda yayınladıkları yeni rozetler, kullanıcıların sosyalleşmesi için adeta bir bahane oluyor diyebiliriz. İşte bunların arasına yeni bir rozet daha katıldı; 7 – 10 Split. Rozeti kazanabilmeniz için 3 farklı günde “Bowling Alley” kategorisi altında bulunan mekanlarda check-in yaptığınız gerekiyor. Rozeti kazandığınızda karşılaşacağınız mesaj ise; “You’ve shown your loyalty to the lanes, cooking up one hot turkey after the next. Now see if you can crash that 8-year-old’s birthday party. That cake looks good!” şeklinde. Bowling rozetini kazanmak için sabırsızlanıyorsanız, bulunduğunuz şehirdeki bownling salonlarını hemen aramaya başlayın! Ayrıca karşılaştığınız hatalı kategorilerde bulunan bownling salonlarını raporlayarak düzeltmemizi sağlayabilirsiniz.

Hakan Tozcan

Foursquare Türkiye'nin kurucusu ve editörüdür. SU3 özel kullanıcı yetkisine sahiptir. Olasılıklarla arası iyi olduğu için genelde ayrıntılarla boğuşur. Bir işi eğlenceli hale getirmeden yapmaz. Takip etmek için: Twitter | Foursquare

Bowling severlere müjde” üzerine yorum

  1. Tüm Badge’leri toplamak için evinin bulunduğu lokasyona her türlü mekan tag’larını koyanlar için bir engel olmalı. Koskoca adam, Acıbadem’deki evine Apple Store’dan Space Center’a, Karaoke’den PlayHouse’a her şeyi tek tek etiketleyerek taşımış. Sadece Newyorker’lara özel badge’ten tutun da American Red Cross bagde’ına kadar toplamış. Şimdi de 7-10 split badge almak için bowling salonu açmış evine. Eh almış onun badge’i de hemen tabii. Evinde oturarak dünyanın her yerine check-in yapmış durmuş. Yildirayats, aferin 39 badge sahibisin, başın göğe mi erdi, ne oldu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir